Bigboys
Puheenjohtaja
Mäkelä Petri
040 0354 665

KasiKaks-Manset
Puheenjohtaja
Mäkelä Hannu
03 3785 113

Keila-Remmi
Puheenjohtaja
Lahti Pentti
040 0434 175
pentti.k.lahti(a)elisanet.fi

Keilakerho Nasta
Puheenjohtaja
Kuokkanen Tapio
040 5113 985
https://nasta.yhdistysavain.fi

Keilakerho Missari
Puheenjohtaja
Lindfors Marja-Leena
marjaleena.lindfors@gmail.com

Liikennelaitoksen Keilaajat
Puheenjohtaja
Niemi Jukka
040 7178 924

Näsikierre
Puheenjohtaja
Myllys Raimo
Sihteeri
Kauppinen Juha
050 5542 427
abba.teemu@saunalahti.fi

Pyrintö
Puheenjohtaja
Heimolinna Veikko
Hämeenpuisto 18 B 23
33210 Tampere

Sisu Keilaajat
Puheenjohtaja
Nieminen Harri
050 5325 356

Tellarit
Puheenjohtaja
Heinonen Jukka
040 5466 343
jukka.heinonen@fimnet.fi

Tampereen Keilaajat -38
TK-38 esittely
Puheenjohtaja
Lehtinen Gunilla
040 0236 385

 
Sihteeri
Heinilä Satu
satu.heinila@saunalahti.fi

Gold Fingers
Puheenjohtaja
Nybakka Esko
esko.nybakka@gmail.com

Kaupin Seiskat Ry
Puheenjohtaja
Majamäki Hannu
050 5644 774

 

Sihteeri
Majamäki Terhi
050 0838 680
seiskat@kolumbus.fi
Kotisivut

Keilailukerho Tupla
Puheenjohtaja
Eivola Tuomas
040 0300 170
tuomas@eivola.fi

Kotisivut

 

Sihteeri
Mustaniemi Joni
joni.mustaniemi@gmail.com

Keilaseura Cherry
Tietoja seurastamme löytyy täältä

Mikäli haluat liittyä seuraamme täyttä kaavake täältä.
Sen voi palauttaa keilahallin kassalle.

 

Puheenjohtaja
Hiltunen Tuija
050 4058 640
tumahi@elisanet.fi

Keilaseura Tappi
Puheenjohtaja
Kanerva Juha
050 5637 783
j.kanerva@kolumbus.fi

Lokomon Keilaajat
Puheenjohtaja
Rauno Koski
040 8202 849
rauno.koski@metso.com

Omenaiset
Infoa löytyy täältä:

Omenaiset
 
Puheenjohtaja
Sirén-Lehtinen Tuire
050 518 4739

Tampereen Keilakerho
Puheenjohtaja
Virta Asko
av.virta@gmail.com

Vip/Rollers
Puheenjohtaja
Ohvo Martti
040 5395 721

Kaatolupi
Puheenjohtaja
Helenius Eino
03 2558 464
040 5655 735

Kaupungin Keilakerho
Puheenjohtaja
Huusari Raimo
044 9725 920
raimo.huusari@pp6.inet.fi
Kotisivut

Keilakerho Ajokki
Puheenjohtaja
Ojansivu Esko
03 3670 565
040 0821 281

Keilakerho Kela
Puheenjohtaja
Töhönen Raimo
040 0505 238
kotisivut

Keilaseura Veijarit
Puheenjohtaja
Jussila Ari
 
Sihteeri
Järvinen Seppo
seppo.jarvinen47@gmail.com

Manse-300
Puheenjohtaja
Hoivassilta Janne
040 5221 415
hossi.68@pp.inet.fi

Pmma
Puheenjohtaja
Heinonen Marja
040 0627 370

Rännärit
puheenjohtaja
Kivelä Marko
040 5150 977

Tampereen Keila-Pumppu ry
Puheenjohtaja
Kuja-Aro Kauko
03 3636 787
050 3370 051

Tampereen kuurojen urheiluseura Uljas
Puheenjohtaja
Malkamäki Jari
tekstiviesti:
050 5504 796

jari.makamaki@wippies.fi

 
Kilpailuvastaava:
Lehti Pertti
tekstiviesti:
045 6734 770